Ford F550

Z zabudową Chevron wysięgnik hydrauliczny z wysuwem i dwie wciągarki hydrauliczne po 4,5t.

VW T5

Z lekką aluminiową zabudową firmy Fit-Zel do transportu samochodów osobowych z możliwością transportu 6 osób.

MB 515

Platforma hydrauliczna wyposażona w wciągarkę elektryczną o uciągu 3t.

MB 316

Podwójna kabina z klimatyzacją. Platforma aluminiowa ALGEMA- EDER. Najazdy wysuwane elektrycznie + najazd środkowy wysuwany mechanicznie. wciągarka RAMSEY 4t – sterowana pilotem, ładowność lawety 2t Automatyczna skrzynia biegów, hak holowniczy ( do przyczepy dwuosiowej ALGEMA EDER).

MB 815 Atego

Platforma hydrauliczna aluminiowa Protec wyposażona we wciągarkę hydrauliczną o uciągu 4,5t. oraz wysięgnik hydrauliczny do holowania drugiego pojazdu o udźwigu 2t. .

MB 818 Atego

Platforma hydrauliczna Coemar. Wyposażony jest we wciągarkę hydrauliczną o uciągu 4,5t.

MB 818 L

Podwójna kabina, hydrauliczna platforma wykonana przez firmę Eurotechnik wyposażona w wyciągarkę hydrauliczną o uciągu 4,5t oraz wysięgnik hydrauliczny do holowania drugie pojazdu o udźwigu 2t.

MB 1223 Atego

Podwójna kabina 5 osób hydrauliczna europlatforma ETV5000 wykonana przez firmę Eurotechnik wyposażona jest we wciągarkę hydrauliczną o uciągu 5,5t , oraz wysięgnik hydrauliczny do holowania drugiego pojazdu o udźwigu 2,5 t. Użyteczna długość platformy – 6m. Możliwość holowania dużych samochodów dostawczych.

MB 1840

Dwuosiowy -Pojazd ciężkiej Pomocy Drogowej i Ratownictwa Drogowego typu Mega City w zabudowie specjalistycznej – „Bro” w skład której wchodzi:

 • dżwig zakabinowy 8t
 • przyciągarka hydrauliczna RAMSEY 40t
 • wysięgnik hydrauliczny do każdego typu pojazdu ciężarowego i autobusu
 • Służy do obsługi bardzo trudnych przypadków, stawiania na koła zestawów, transportu wszelkiego rodzaju samochodów ciężarowych oraz autobusów.

  MB 2635

  Trzyosiowy – Pojazd ciężkiej Pomocy drogowej i Ratownictwa Drogowego typu Mega City który posiada:

 • specjalna zabudowę typu JIGE LOHR
 • 2 przyciągarki: główna 40t, pomocnicza 18t
 • wysięgnik hydrauliczny 15t
 • Służy do obsługi bardzo trudnych przypadków, stawiania na koła zestawów, transportu wszelkiego rodzaju samochodów ciężarowych oraz autobusów.

  MB 1843

  Ciągnik siodłowy

  Fisher

  Naczepa trzyosiowa o ładowności 24t z wciągarką hydrauliczną 20t z regulowaną wysokością pokładu.

  Fasano

  Przyczepa dwuosiowa o ładowności 16t z rozsuwanym najazdem.

  ALGEMA EDER

  Przyczepa laweta dwuosiowa o ładowności 2t z możliwością ciągnięcia przez poszczególne samochody pomocy drogowej. Posiada własne zasilanie oraz elektryczną wciągarkę Super Winch typu REP 6000.

  Linde H45

  Wózek widłowy o udźwigu 4,5t.

  Pomieszczenia warsztatowe

  Posiadamy zamykane ocieplane pomieszczenia wyposażone w urządzenia warsztatowe typu: kanały najazdowe, podnośniki, pozwalające na wykonywanie wszelkich napraw jak również specjalistycznych badań pojazdów bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne. Dysponujemy wydzielonymi trzema stanowiskami (z ciemnią) przystosowanymi do wykonywania badań mechanoskopowych oraz daktyloskopowych, jak również z wykorzystaniem światła UV z oświetlonym kanałem i z możliwością założenia plomb z wewnątrz na otworach okiennych i drzwiowych.

  Nasi Partnerzy: